В гонці Гран-прі Маямі обидва пілоти Alpine претендували на очки, але фінішував лише Франко Колапінто – він став 7-м. П’єр Ґаслі не зміг продовжити гонку після аварії з Ліамом Лоусоном.
Франко Колапінто (7-й):
“Я радий фінішувати у першій десятці та заробити очки! Тиждень вийшов цікавим, я дуже задоволений.
Сьогодні ми зробили все, що могли. Моя гонка вийшла самотньою – найсильніші команди були далеко попереду, але ми добре попрацювали зі стратегією, піт-стопами, та загалом все зробили правильно. Я не дуже добре стартував і втратив кілька позицій, але швидко відігрався.
Сталося невелике зіткнення з Льюїсом Хемілтоном – на щастя, обійшлося без серйозних пошкоджень і ми обидва змогли продовжити гонку. Темп був високим, я непогано виступив та фінішував восьмим. Вдячний команді за напружену роботу, спробуємо зберегти таку форму і в Монреалі.”
П’єр Ґаслі (не фінішував):
“По-перше, я в порядку після інциденту з Ліамом. Переворот в повітрі в машині Формули 1 – така собі пригода, тому я радий, що все було не настільки серйозно, і я зміг самостійно вибратися з машини та піти.
Я добре стартував, відіграв кілька позицій, але змушений був гальмувати, щоб уникнути зіткнення з Ферстаппеном, коли його машину розвернуло. Через це я втратив кілька місць і опинився в середній групі.
Після вчорашнього спринту я був упевнений у нашому гоночному темпі, сподівався заробити очки, але моя гонка закінчилася через інцидент з Ліамом, якого, на мою думку, можна було уникнути. Він підійшов до мене, щоб перепросити, але я засмучений за команду – машина була швидкою, ми повинні були заробити багато очок.
Нам доведеться багато чого переглянути перед Канадою, щоб на наступному етапі досягти більшого. Ми займаємо п’яте місце за швидкістю серед команд, потрібно закріпити цей статус та скорочувати відставання від лідерів.”
Джерело та фото: Alpine