В гонці Гран-прі Маямі команда Williams заробила подвійні очки: Карлос Сайнс фінішував 9-м, а його напарник Алекс Албон став 10-м.
Карлос Сайнс (9-й):
“Дуже солідний результат. Я гарно стартував та зайняв гарну позицію для боротьби за очки. Після цього темп радував, команда чудово працювала, і ми комфортно боролися в середині пелотона. Після тривалої перерви в календарі ми досягли прогресу, оскільки команда наполегливо працювала над впровадженням ефективних оновлень. Наша мета – продовжувати роботу та регулярно набирати очки.”
Александер Албон (10-й):
“Початок сезону був складним, тому чудово привезти додому подвійний фініш у очках – гарний результат для команди. Ми добре стартували, і я відіграв кілька позицій протягом перших трьох кіл. Здається оновлення були вдалими, що дозволило нам гідно боротися в середній групі. Правда, ще можна покращувати продуктивність, і ми експериментували з налаштуваннями впродовж вихідних. Траса в Маямі завжди нам підходила, тому зараз важливо зосередити свою увагу на Монреалі та отримати максимум від ще одного спринт-вікенду.”
Джерело та фото: Williams