В гонці Гран-прі Маямі тільки один з пілотів Racing Bulls перетнув фініш: Арвід Ліндблад став 14-м, а Ліам Лоусон зійшов з дистанції після зіткнення з П’єром Ґаслі.
Арвід Ліндблад (14-й):
“Ми розуміли, що гонка буде складною. На першому відрізку виникли проблеми, на шинах Medium не вистачало швидкості та зчеплення з трасою, але з переходом на Hard керувати машиною стало комфортніше, а швидкість зросла.
Ми проаналізуємо все, що сталося цього вікенду, я продовжу працювати над собою і вчитися. Команда чудово впоралася, отримуючи максимальну користь із деяких складних ситуацій. Загалом, мені поки що дуже подобається керувати машиною, з нетерпінням чекаю знайомства з наступною новою для мене трасою.”
Ліам Лоусон (не фінішував):
“Вікенд в Маямі вийшов важким. У нас виникли проблеми з коробкою передач, яких не було раніше, я втратив контроль над машиною і зіткнувся з П’єром. Після цього інциденту він зійшов із дистанції. Нам теж довелося зняти машину з гонки, що дуже засмучує.
Одразу після гонки я пішов до П’єра, щоб перепросити, і радий, що з ним все в порядку – це найголовніше. Я добре стартував та відіграв кілька позицій, шкода, що перегони закінчилися таким чином. Наступні кілька тижнів ми витратимо на відновлення, щоб у Канаді повернутися до боротьби з новими силами.”
Джерело та фото: Racing Bulls